cz.gif, 196B gb.gif, 372B ge.gif, 98B
SAS

Aktuality

Rekonstrukce hlavní zámecké budovy Domova pro seniory v Plavči dokončena

08. 12. 2011

Dne 25.11.2011 byly investorovi předány zrekonstruované prostory hlavní zámecké budovy v Plavči. Původní termín dokončení stavby byl sice až v listopadu 2012, ale dobrou organizací práce zhotovitele a zajištěním finančních prostředků investora, se podařilo celou rekonstrukci realizovat už letos.

Díky tomu mohou uživatelé domova už nyní pro svůj odpočinek využívat nově zrekonstruované nádvoří hlavní zámecké budovy, zrekonstruované sociální zařízení a mnoho dalších nových prostor. Rekonstrukcí prošly také prostory zázemí a personálu, čímž došlo ke zlepšení služeb poskytovaných uživatelům. V celé budově byla rovněž osazena nová okna, a dveře umožňující lepší pohyb uživatelů s omezenou schopností pohybu. Největší změnou při rekonstrukci prošel systém komunikace mezi uživateli a personálem. V celém objektu byl nainstalován komunikační systém ,,sestra-pacient,, , který usnadňuje komunikaci nejen mezi uživateli, ale hlavně umožňuje přivolání potřebné pomoci kdekoliv v objektu.  Díky tomuto systému mohou například i uživatelé s omezenou schopností pohybu poslouchat nedělní mše konané v nedaleké kapli.

Společnost S-A-S STAVBY spol. s r.o. prováděla veškeré stavební práce za plného provozu domova, a tak hlavní prioritou po celou dobu výstavby bylo co nejméně zasáhnout do života uživatelů. Podle sdělení ředitele příspěvkové organizace Domov pro seniory Plaveč, se i přes tak rozsáhlou a komplikovanou rekonstrukci, jakou rekonstrukce domova zajisté byla, podařilo toto důležité předsevzetí dodržet.

zpět

Stavební firma hledá mzdovou a finanční účetní

22. 09. 2016

Stavební firma hledá mzdovou a finanční účetní, min.SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe nutná.

více »

Pronájem rámového lešení, autojeřábu a auta s hydraulickou rukou

25. 02. 2015
Nabízíme levně pronájem rámového lešení SPRINT a dále práce autojeřábem AD 28 a autem s hydraulickou rukou ...
více »
145731041056dccaca2c8d0.jpg

Nové byty a komerční prostory v centru - prodej poslední etapy zahájen

01. 07. 2018
Nabízíme k prodeji nové byty a komerční prostory vhdoné jako ordince, obchody, služby či kanceláře v centrální části města Znojma. V nabídce jsou velikosti bytů od 42 do 165 m2, dispozice ve variantách 2+kk až atypické mezonety 5+kk. Termín dokončení výstavby a předání bytů je plánováno na konec jara 2019.
více »